Ako sa cítite, keď vám niekto daruje darček?

Snáď každý z nás má určitú slabosť pre darčeky. Či je to maličkosť alebo niečo skutočne hodnotné, dokáže nás to naplniť pocitom šťastia a radosti – pociťujeme, že nás má niekto skutočne rád a chce nám to prejaviť formou daru.

My sme si pre vás pripravili taktiež pripravili darček v podobe zľavového kupónu v hodnote -10% na všetky naše produkty, ktoré máme. Možno si vravíte: „Okej, to robí každý.“. To je síce pravda – na internete nájdete veľké množstvo zľavových kupónov, avšak my sme sa rozhodli urobiť to inak. Dali sme k dispozícii voľne stiahnuteľný PDF kupón – nepotrebujete zadať email ani nič podobné, stačí iba kliknúť na tlačidlo pod týmto textom. 

Prečo sme sa takto rozhodli? Chceme vám ukázať, že spánok je pre človeka skutočne veľmi dôležitý a ak spoznáte filozofiu zdravého spánku – vyskúšate si ju u nás - už nikdy nebudete chcieť niečo tuctové. Budete túžiť po kvalite a nie po kvantite. Cieľom je uľahčiť vám rozhodovanie pri výbere kvalitných matracov, postelí, či spálňového vybavenia. Príďte k nám a spoznajte čaro kvalitného spánku - samozrejme, nezabudnite si priniesť kupón.

Ako uplatniť kupón?

Vytlačte si kupón a prineste ho so sebou. Alebo si uložte kupón do vášho telefónu.

Kde uplatniť kupón?

U nás na predajni. Adresa je Vajnorská ul. 98/B (pri Poluse), 831 03 Bratislava.

Kedy uplatniť kupón?

Máme otvorené denne v čase od 10:00 do 19:00. V sobotu od 10:00 do 14:00.

Posolstvo nášho bioprogramu

Posolstvom bioprogramu Demko Feder je vytvoriť základy zdravého spánku dosiahnutím harmónie človeka a prírody v spálni. Cieľom je, aby ľudia túžiaci po zdravom spánku používali Demko biosystém, ktorý zabezpečuje kvalitný spánok, a tým je základom k ideálnej regenerácií, dobrého odpočinku a k energickému, úspešnému životu. Najdôležitejšou časťou stratégie je, aby čo najširší okruh ľudí spoznal Demko filozofiu spania a aby sa Demko výrobky stali známe a obľúbené.

Sledujte nás na facebooku. Pravidelne publikujeme obsah a špeciálne ponuky pre našich fanúšikov.