Biospálňa - AlexMLADISTVÝ, VITÁLNY A POHODLNÝ NÁBYTOK

Skupina bionábytku Demko Alex môže rátať s uznaním a vkusom ľudí, ktorí obľubujú nábytok z masívneho dreva. Tento nábytok odporúčame tým, ktorí túžia po inšpiratívnom, pritom aj osviežujúcom prirodzenom prostredí. Ušľachtilý a čistý dizajn prináša vrúcny a čerstvý interiér s uchvacujúcou krásou. Bioposteľ je z masívneho dreva: zo smreku alebo červeného smreku. Podľa vlastnej požiadavky sa dá objednať s moreným, maľovaným alebo lakovaným povrchom vo farbe prirodzeného dreva, jelše, bielej a červenej, alebo podľa vlastnej predstavy.

Vložky do postele sú vyrobené na základe známeho originálneho Demko biosystému, z lekárskeho hľadiska potvrdenými špeciálnymi priečkami a nosnými rámami, navyše pomocou počítača sú „ušité na mieru“ jednotlivca, s matracom vybratým z 15 ponúkaných druhov.

Množstvo základných a doplňujúcich kusov nábytku Demko Alex ponúka vynikajúce možnosti na kreatívne zariadenie spálne. Posteľ pre jednu osobu alebo dvojposteľ, resp. manželská posteľ sa dá kúpiť s predným a zadným čelom, alebo aj bez neho. Skladovanie posteľnej bielizne zabezpečuje valčekový periňák alebo komoda, ktoré sa dajú objednať prednostne. Skrine možno objednať v rôznych rozmeroch, aj s posuvnými dverami. Biospálňa Alex sa dá vynikajúco kombinovať alebo dopĺňať s ktorýmikoľvek kusmi doplňujúcich nábytkov, ako sú komoda, nočné stolíky, písacie stoly, stoličky, taburety alebo biokreslá.

Biospálňa - Alex Biospálňa - Alex

Sme tu pre Vás

Otázky ohľadom cien a možnosti úpravy podľa vašich požiadaviek radi zodpovieme.