Posteľ Gréta

Biospálňa – GretaGreta od Demka ponúka svoju prírodnú krásu pre človeka nového tisícročia, ktorý túži po oddych a dobrý spánok. Ponúka pohodu pre oči a pre telo tiež. Charakterizujú ju čisté formy a čisté geometrické detaily, ktoré odpovedajú dnešným trendom.

MARTA Veľká cena, 2000

K dnešnému trendu prislúcha použitie matného skla a obmedzenie kovu len pre držadlá zásuviek a skríň. Použitý materiál, biely buk pôsobí elegantne so svojou prírodnou krásou, pritom veľmi dobre plní svoju  funkciu a podporuje túžbu človeka po harmónií s prírodou. Postele sa vyrábajú v dvoch tvaroch, v rôznych farbách, alebo sú morené len s včelím voskom a spoje sú bravúrne vyhotovené bez použitia kovu. Doplnkový nábytok a skrine ponúkajú veľký počet variácie na  poskladanie jedinečnej zostavy.

Skriňa Greta

 Biospálňa – GretaBiospálňa – Greta
  

Bezkovové spojenie

 bezkovové spojenie  

Komoda Greta

 Biospálňa – Greta Biospálňa - Greta Biospálňa - Greta Biospálňa - GretaBiospálňa - Greta

Nočný stolík Greta

Prírodzená krása bieleho buka a solídne matné sklo a spojenia postele bez použitia kovu urobia zo spálne Grety najkrajší vzor modernej uvedomelosti zdravého životného štýlu. Nenútenými geometrickými tvarmi, ladne zaoblenými prelamovanými riešeniami zastupuje najnovšie módne trendy. Riešenie, ktoré ponúka veľká skriňa Greta je vynikajúca na zostavenie vstavaných skríň. Postele, viacero skríň, toaletné stolíky, poličky a servirovací stolík sú presvedčivým dôkazom mnohotvárnosti. V konečnom vzhľade u biospálne Greta dostáva veľkú úlohu osobná kreativita.
Biospálňa – GretaBiospálňa – GretaBiospálňa - GretaBiospálňa - Greta