Produkcia

Matrace, posteľ, rošty, spálne, zdravotné rošty, Demko FederSpoločnosť zastupuje vysoký stupeň kultúry spania a bytového zariadenia. Výsledkom zosúladenej práce medzinárodne uznávanej skupiny profesionálnych architektov, lekárov, liečiteľov, inžinierov a vynikajúcich kvalifikovaných pracovníkov sú výrobky Demko, ktoré majú medzinárodný atest kvality ISO 9001.

Ocenenia

Ocenenie Demko FederCena najlepšieho priemyselného dizajnu 1994,1996, Veľká cena Budapeštianskeho Medzinárodného Trhu 1995, 1996, 1997, 1999, Maďarský výrobok Veľká cena 1997, Dizajnová cena: Numberg, 1998, Veľká cena Marta 2000, Medzinárodná cena Moddom 2002 Bratislava, Ecolite cena: Bionábytok roka, 2003, Mládežnícky bionábytok roka 2004,  Značka so zvučným menom.


V kultúre spania na prvom mieste uznávane výrobky Demko sa dostávajú k odberateľom prostredníctvom siete vzorkových predajni. Neustále a plynulé budovanie medzinárodnej siete vzorkových predajni je dôležitým činiteľom stratégie Demko Feder. Viac ako 50 Demko Feder vzorkových predajni vo vyše desiatich štátoch zastupuje v Európe uznávanú vysokú kultúru spania. Značka Demko dnes už znamená k zdravému životu nenahraditeľný spánok na najvyššej úrovní.

Filozofiu spánku, bioprogram zdravého človeka môžete vyskúšať osobne v našej predajni.

 

Kontakt

Posolstvo, Budúcnosť, Stratégia

Posolstvom bioprogramu Demko Feder je vytvoriť základy zdravého spánku dosiahnutím harmónie človeka a prírody v spálni. Cieľom je, aby ľudia túžiaci po zdravom spánku používali Demko biosystém, ktorý zabezpečuje kvalitný spánok, a tým je základom k ideálnej regenerácií, dobrého odpočinku a k energickému, úspešnému životu. Najdôležitejšou časťou stratégie je, aby čo najširší okruh ľudí spoznal Demko filozofiu spania a aby sa Demko výrobky stali známe a obľúbené.

Nová adresa Nová adresa