Kolíska pre chrbticu

Polohovateľný biosystém je symetrickýLatky dvojradovej vložky sa vyrábajú špeciálnou technológiou z bukového dreva a medzi dvoma radmi latiek pozdĺžne sa nachádza pružný pás. Latková vložka si dokonale osvojí tvar ležiaceho tela a chrbtice a všade ju rovnomerne podopiera. Týmto spôsobom sa platničky a stavce dostanú do optimálnej polohy, nevytvára sa neškodlivý tlak. Vďaka tomuto je vynikajúcim  prostriedkom na prevenciu alebo liečbu bolesti krížov a chrbtice. Dvojradová priečková vložka je špičkovým výrobkom kultúry spania. Latkové vložky sa vyrábajú v trojpruhovom alebo posunuto-pruhovom prevedení podľa váhy jednotlivca.

Demko dvojradový rošt na špeciálnom, polohovateľnom Demko podpernom ráme, v základnej polohe.

Podperný rám je nastavený v prvej vertikálnej polohe.
Matrac a postelný rošt

Sme tu pre Vás

Otázky ohľadom cien a možnosti úpravy podľa vašich požiadaviek radi zodpovieme.

Polohovateľný biosystém

Pružné rošty dvojradovej vložkyJe symetrický, použiteľný z obidvoch strán. Doporučujeme mesačne raz otočte dvojradový rošt tak, aby polovica pri hlave sa dostala na obmenu pod nohy. Takto latky z bukového dreva pružne získajú späť ich originálny tvar. Latky sa dajú vybrať z pružného držiaku, v prípade zlomenia sa ľahko dajú vymeniť aj doma. Poťah látky je na zips, preto sa ľahko dá vyčistiť zvlášť.

Pozor!

Použite dvojradový rošt vždy so špeciálnym podperným rámom Demko.

Od roku 1994 sa osvedčil priečkový bukový rošt s posunutým držiacim pásom, čím sa dá nastaviť tvrdosť pri väčšej telesnej váhe.

Novinka Demko: motorový rám!

Podľa želania je možné meniť výšku pri hlave, prípadne zvlášť pri nohe ručným ovládačom.

odatočne sa dá namontovať viacpolohový motorový  rám