Pevný, ortopedický matrac pre perfektnú oporu chrbtice.

MemoryDuoCool

MemoryDuoCoolSpodnú a hornú vrstvu jadra matraca 4 v 1 tvorí studená pena AirPur s odlišnou hustotou, ktorú môžete v odnímateľnom poťahu ľubovoľne otáčať. Ideálny pre páry s rozdielnymi požiadavkami na tuhosť. Do poťahu všitá dvojcentimetrová pamäťová pena vytvára pocit vyššieho komfortu. Vynikajúco sa prispôsobuje telu, poskytuje mu správnu ortopedickú oporu. Poťah má 3D vetranie, ktoré zabezpečuje sústavné odvetrávanie jadra matraca.
MemoryDuoCool MemoryDuoCoolMemoryDuoCoolMemoryDuoCool

MemoryDream

MemoryDreamVysoko komfortný ortopedický matrac. Má vynikajúcu prirodzenú priedušnosť. Dvojcentimetrová pamäťová pena je všitá do hornej vrstvy poťahu, čo zaručuje správne fungovanie krvného obehu a telu poskytuje jedinečnú anatomickú oporu. Poťah je napustený extraktom z Aloe vera, je odnímateľný a prateľný.
  MemoryDream MemoryDream MemoryDream

Comfort

Comfort

Matrac s vynikajúcim pomerom ceny a úžitkovej hodnoty. Jeho jadro tvorí ortopedická studená pena AirPur s vysokou hustotou, ktorá telu zabezpečí potrebnú podporu a svalom potrebné uvoľnenie. Má vynikajúcu prirodzenú ventiláciu. Antialergénny a antibakteriálny poťah je napustený extraktom z Aloe vera, je odnímateľný a prateľný.
Comfort Comfort Comfort

Memory Bamboo

Memory Bamboo

Novovyvinutý ortopedický matrac vyššej kvality. Jeho jadro tvorí studená pena AirPur s ideálnou hustotou, ktorá poskytuje správnu oporu. Trojcentimetrová pamäťová pena na hornej vrstve jadra sa vyznačuje vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami, vďaka ďalším 2 cm pamäťovej peny v poťahu sa pohodlie ešte zvyšuje. Bambusovými vláknami pretkaný odnímateľný a prateľný poťah má 3D vetrací lem, ktorý zabezpečuje priedušnosť matraca a hygienický spánok.
  Memory Bamboo Memory Bamboo Memory Bamboo Memory Bamboo

Medico

Medico

Ortopedický matrac luxusnej kategórie, ktorého každý detail bol vyvinutý tak, aby poskytol správnu rovnováhu pre pokojný oddych. Jadro matraca tvorí studená pena AirPur najnovšieho vývoja s vysokou hustotou a 4 cm hrubá pamäťová pena. Spolu s 2 cm memory v poťahu zaručuje optimálny spánok aj pre najnáročnejších zákazníkov. Poťah Tancel lepšie odvádza vlhkosť ako bavlna, je mäkší ako hodváb a chladnejší ako plátno. Je vybavený 3D odvetrávacím systémom, ktorý zabezpečuje nepretržité vetranie matraca.
Medico Medico Medico

Vankúš Memory

Vankúš Memory bol vytvorený s využitím najmodernejších materiálov, napriek tomu sa jedná o tradičný zdravotný anatomický vankúš. Je štandardný, 12 cm vysoký a smerom k okrajom sa zužuje, čo zaručuje potrebnú oporu pri spánku na bruchu, na chrbte alebo na boku. Poťah je odnímateľný, prateľný.

Vankúš MemoryVankúš Memory

Biovankúš

Štandardný, 12 cm vysoký anatomický vankúš. Je vyrobený z pamäťovej peny EcoBioMemory, ktorá je napustená extraktom z Aloe vera a liečivých byliniek, má ukľudňujúce účinky a zlepšuje kvalitu spánku. Poťah zo 100 %-nej organickej biobavlny je odnímateľný a prateľný.

Biovankúš Biovankúš